نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی در همایش فرصت های سرمایه گذاری شهر اراک: آمادگی حمایت‌های همه‌جانبه از سرمایه‌گذاران در استان مرکزی وجود دارد

حضرت آیت‌الله دری نجف‌آبادی گفت: طرح‌های بسیار مهم صنعتی و کشاورزی برای سرمایه‌گذاری در کلانشهر اراک و استان وجود دارد که با همکاری‌های دوجانبه و چندجانبه ظرفیت‌های خوبی را فراهم می‌کند و با همراهی مجموعه استانداری و مدیریت شهری آمادگی حمایت‌های همه‌جانبه از سرمایه‌گذاران وجود دارد.
به گزارش اداره ارتباطات و آمپر بین الملل شهرداری اراک، حضرت آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک پیش از ظهر امروز در همایش فرصت هست سرمایه‌گذاری شهر اراک با حضور میهمانان داخلی و خارجی اظهار داشت: ظرفیت‌های بسیاری در استان مرکزی نهفته است و بسیاری از واحد‌های صنعتی ما نه‌تنها در ایران بلکه در منطقه نمونه هستند.
وی ادامه داد: بیش از سه هزار واحد صنعتی در استان مرکزی مستقر هستند، صنایع بزرگی همچون آلومینیوم، هپکو، آذرآب، واگن سازی و آذرآب که برخی از این واحدها صنایع مادر و به نوعی استراتژیک هستند.
امام جمعه اراک افزود: می‌توانیم شازند را نیز به واسطه حضور پالایشگاه، پتروشیمی و نیروگاه قطب انرژی منطقه بنامیم که ظرفیت بسیار وسیع و گسترده ای در استان مرکزی است.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: طرح های بسیار مهم صنعتی و کشاورزی برای سرمایه گذاری در کلانشهر اراک و استان وجود دارد که با همکاری های دوجانبه و چندجانبه ظرفیت های خوبی را فراهم می کند و با همراهی مجموعه استانداری و مدیریت شهری آمادگی حمایت های همه جانبه از سرمایه گذاران وجود دارد.
حضرت آیت الله دری نجف آبادی گفت: حقوق مردم، افراد و اشخاص و حقوق مسلمان و غیر مسلمان برای نظام جمهوری اسلامی ارزشمند است و برای آن ایستادگی کرده ایم و نسبت به آن تعهد داریم که این خود یک اصل روشن در روابط اقتصادی با کشورهای اسلامی و غیر اسلامی هم هست.
Scroll to Top